Категории раздела
Совет информирует [373]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует
Брошура із подарунком від міндоходівців Першотравневого району

Напередодні свят Меланки та Василя у Центрі обслуговування платників Мангуської ОДПІ  ГУ Міндоходів в Донецькій області  суб’єктів підприємницької діяльності зустрічали з невеличкими подарунками. Під час проведення Всеукраїнської акції «Сервіс для платників»  співробітники інспекції дарували їм брошуру,  створену Міністерством доходів і зборів України. Щоб створити відвідувачам Центру новорічний настрій, фахівці до кожної брошури додали солодкий подарунок. 

Міндоходівці розповіли платникам про електронні та інформаційні сервіси, які Міністерство  доходів і зборів України впровадило протягом року. Зокрема, про  антикорупційний сервіс «Пульс»,  отримання консультацій від фахівців, електронну митницю,  декларування доходів он-лайн,  веб-портал Міндоходів, «Електронний кабінет платника податків» та  надання звітності в електронному форматі.

«За рік роботи Міністерство запропонувало платникам електронні сервіси, як у податковій, так і у митній сферах, що відповідає сподіванням бізнесу і  громадян. І сьогодні ми не тільки розповіли підприємцям як користуватися сучасними  сервісами, але й подарували  платникам гарний  святковий настрій», – зазначила  виконуючий обов’язки начальника Мангуської ОДПІ ГУ Міндоходів в Донецькій області Тетяна Дегерменджи.

Платники подякували  міндоходівцям за  актуальну,  корисну інформацію та гарний настрій.

«Дуже добре, що ми маємо можливість користуватися податковими сервісами. Особливо приємно, що про тебе пам’ятають та в  формі брошури Міністерство покроково розповідає, як користуватися  сервісами. Дякую  за святковий настрій»», - сказала  відвідувачка інспекції Валентина Фарат.    

Інформаційно – комунікаційний сектор

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Янв 14)
Просмотров: 140 | Рейтинг: 0.0/0
Среда, 2018 Апр 25, 00:37
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0