Категории раздела
Совет информирует [376]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушська ОДПІ інформує

Платники податків Мангуської ОДПІ спрямували до бюджету майже 1,5 млн.грн. податку на прибуток

      За шість місяців нинішнього року зведений бюджет отримав від платників Мангуської ОДПІ 1 мільйон 540 тисяч гривень податку на прибуток. Про це повідомили в Мангуській ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області.

      Із зазначених коштів державний бюджет одержав 1,4 млн. грн., місцева казна поповнилась на 177 тис. грн.

       Додатково: З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України № 71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)", згідно з яким базова ставка податку на прибуток становить 18 відсотків.

На підтримку армії платники Мангуської ОДПІ перерахували майже 1,9 млн. грн. військового збору

        Саме така сума надійшла від платників Мангуської ОДПІ з початку 2015 року. Зокрема у червні держбюджет вже отримав 395 тис. грн. військового збору.

         Начальник Мангуської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області Олексій Чубаров  зазначає, що з 11 червня громадяни, які здійснюють купівлю чи продаж іноземної валюти вже не повинні сплачувати військовий збір. Оскільки з цієї дати набрав чинності Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору», який Верховна Рада прийняла ще 12 травня.

         Разом з тим у Мангуській ОДПІ нагадують, що військовий збір у розмірі 1, 5% потрібно сплачувати із заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які отримує платник у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

        Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав відповідно до цивільно-правових договорів (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Податкового кодексу. 

Податковою міліцією Донецької області припинено діяльність «конвертаційного» центру із обігом 230 млн. грн

        Співробітниками податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області сумісно з Головним відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ в Донецькій області припинено діяльність «конвертаційного центру», який за період діяльності у 2014-2015 рр. надав послуги підприємствам реального сектору економіки, переважно зернотрейдерам Донецької, Харківської, Миколаївської, Запорізької областей, із пособництва в ухиленні від сплати податків на загальну суму понад 50 млн. грн. До складу виявленої злочинної групи входило 3 активних співучасника, якими до протиправної діяльності залучено 7 підставних осіб, на ім’я яких зареєстровано 16 суб’єктів господарської діяльності з ознаками «фіктивності».

       Загальний обсяг проконвертованих грошових коштів за 2014-2015 роки склав 230 млн. грн.

       Проведено санкціоновані обшуки за адресами розташування  офісних приміщень, проживання учасників злочинної групи. Під час обшуків вилучено печатки СГД, велика кількість банківських карток, за допомогою яких безготівкові грошові кошти конвертувались у готівкові та докази, які свідчать про протиправну діяльність.

Донеччина: в рамках операції «Нафтопродукт-2015» вилучено паливно-мастильних матеріалів на суму 1,5 млн. грн

        Головним управлінням ДФС у Донецькій області проводиться комплекс широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Нафтопродукт-2015» щодо протидії незаконному виготовленню та обігу паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, з метою збільшення надходження акцизного та інших податків до держбюджету.

        В рамках операції з початку травня п.р. вилучено з незаконного обігу ПММ у кількості 71 тонна на загальну суму 1,5 млн. грн., внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 4 кримінальних провадження за ч. 3 ст. 212 КК України, складено 4 адміністративних матеріалів за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

        У випадку виявлення фактів реалізації у торговельній мережі (автозаправні станції) неякісних та контрафактних паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, в т.ч. виготовлених на виробничих потужностях легальних нафтопереробних заводів слід повідомити до чергової частини податкової міліції за телефоном (0629) 58-20-96 або у письмовій формі відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Система електронного адміністрування ПДВ запущена на постійній основі

       01.07.2015 з 00 годин систему електронного адміністрування ПДВ (далі СЕА)  переведено з тестового режиму в звичайний.

       Станом на 01.07.2015 у формулу додано показник «сума середньомісячного розміру сум податку,  задекларованих платником  до сплати податку до бюджету та погашених за останні 12  звітних (податкових) місяців» на суму 7,35 млрд.грн  по 153 тисячах платниках.

        На 9:30 01.07.2015 в СЕА зареєстровано  71 тисяча податкових накладних та 2,5 тисячі розрахунків коригування на суму 435 млн. грн. (ПН) та 16,8 млн. грн (РК), з них 35 тисяч на платників ПДВ на суму 391 млн. грн.,  а також 51 митна декларація на 3,6 млн.грн.

Протягом січня - травня 2015 року Контакт-центром ДФС надано 589 тис. відповідей на запитання платників

       З початку поточного року Контакт-центр Державної фіскальної служби України відповів на 589 тис. запитань суб`єктів господарювання та громадян.

      Більшість відповідей, а саме 568 тис., було надано телефоном. Також відповіді надавались електронною поштою та факсом – 18,8 тис. відповідей. Крім того 2,2 тис. відповідей було надано з використанням автовідповідача.

      Найбільше суб`єктів господарювання та громадяни цікавили питання оподаткування податком на додану вартість, сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та оподаткування прибутку підприємств.

       Для уникнення множинного трактування законодавства та надання заявнику максимально конкретної та повної відповіді використовується База знань. Це автоматизована база уніфікованих відповідей на запитання, які виникають у платників податків та громадян, яка постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані. Станом на 1 червня 2015 року База знань налічує 12,9 тис. запитань – відповідей. Протягом звітного періоду за допомогою зазначеного ресурсу платникам податків було надано 327 письмових консультацій. 

      Для зручності суб`єктів господарювання та громадян Базу знань розміщено на офіційному веб – порталі ДФС у розділі «Запитання – відповіді» Загальнодоступного інформаційно – довідкового ресурсу. Тому, у будь – який зручний час, відвідувачі порталу можуть самостійно знайти відповіді на питання, що їх цікавлять. З початку 2015 року цією послугою скористалося 1 103,4 тис. клієнтів офіційного веб – порталу ДФС. 

 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Июл 02)
Просмотров: 138 | Рейтинг: 5.0/1
Вторник, 2018 Май 22, 12:00
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0