Категории раздела
Годовой план закупки [22]
Протокола заседания комитета по конкурсным торгам [0]
Закупка у одного учасника [54]
Процедура запиту цінових пропозицій [4]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Конкурсные торги » Закупка у одного учасника

Протокол обрання процедури ЗОУ

ПРОТОКОЛ № 4

засідання комітету з конкурсних торгів

                                                                                 

смт.Мангуш                                                                    16 січня  2012 року

 

ПРИСУТНІ:

Голова комітету з конкурсних торгів,

 

Довбня Сергій Якович

 Заступник голови комітету з конкурсних торгів

 

Калініченко Алла Анатоліївна

Cекретар комітету з конкурсних торгів

 

Половнікова Тетяна Петрівна

Член комітету з конкурсних торгів

 

Лєвіна Валентина Григорівна

Член комітету з конкурсних торгів

 

Прищенко Тетяна Володимирівна

 

Всього 5 осіб.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      Обрання процедури закупівлі централізованого постачання теплової енергії.

2.       Обрання процедури закупівлі постачання електричної енергії.

 

СЛУХАЛИ:

            1. Довбню Сергія Яковича, голову комітету з конкурсних торгів.

Відповідно до Закону України «Про теплопостачання» № 263-1У від 02.06.2005року, Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 1875- 1У від 24.06.2004р. на виконання  постанови Кабінету Міністрів України  «Про  затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»  від 03.10.2007р. № 1198 обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» здійснює централізоване постачання теплової енергії всім категоріям споживачів, в тому числі установам і організаціям, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів.

Не укладання або несвоєчасне укладання договорів з обласним комунальним підприємством «Донецьктеплокомуненерго» на централізоване постачання теплової енергії призведе до припинення/обмеження теплової енергії Мангушської селищної ради з 01.02.2012р. Це поставить під загрозу здоров’я та життя громадян смті Мангуш, стане причиною виникнення надзвичайних економічних та соціальних обставин, спричинить несвоєчасний початок опалювального сезону 2011-2012р.р., що у свою чергу не дасть можливості надавати  тепло для дитячого садка та селищної ради.

На підставі вищезазначеного, Мангушської селищної ради необхідно укласти договори з обласним комунальним підприємством  «Донецьктеплокомуненерго»  на централізоване постачання теплової енергії газу в обсязі:

1.2. Згідно з річним планом закупівель Мангушської селищної ради на 2012 рік, витрати на Послуги з централізованого постачання теплової енергії, код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 – 40.30.1.
становлять 300 000,00 грн (триста тисяч гривень 00 коп.).

            Очікувана вартість закупівлі централізованого постачання теплової енергії – 300 000   гривень 00 копійок, у тому числі:

-          на опалення будівлі селищної ради – 80 000 гривень 00 копійок;

-          на опалення  дитячого садка «Оленка» - 220 000 гривень 00 копійок.

            Джерело фінансування: місцевий бюджет

 

            2. Довбню Сергія Яковича, голову комітету з конкурсних торгів.

Згідно частини 3 п.2 ст.4 Закону України «Про здійснення державних закупівель» особливості закупівлі електричної енергії, послуги з її постачання, передачі та розподілу, визначаються окремими законами. На сьогоднішній день правові,економічні й організаційні принципи діяльності в сфері електроенергії, відносини, пов'язані з поставкою й використанням енергії регулюються Законом України «Про електроенергетику», на виконання якого НКРЕ України розроблені й затверджені Правила користування електричною енергією, а також типові договори про постачання електроенергії.

Відповідно до Закону України «Про електроенергетику» від 16.10.97  №575/97-ВР (із змінами та доповненнями), тарифи на передачу і постачання електричної енергії місцевими (локальними) електромережами регулюється Національною комісією регулювання електроенергетики (НКРЕ). Діяльність з виробництва, передачі та постачання електричної енергії в Україні здійснюється за умови отримання відповідної ліцензії.

Публічне акціонерне товариство  «Донецькобленерго» , здійснює постачання електричної енергії за регульованим тарифом, що визначає НКРЕ України на виконання Постанови КМУ від 15.08.2005 №745 для всіх споживачів на території. Таким чином, розрахунки за електричну енергію між ПАТ «Донецькобленерго» та споживачами проводяться за регульованою ціною, що встановлюється НКРЕ у відповідності вимог чинного законодавства.

 На підставі отриманої Ліцензії АГ № 500372 на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом публічне акціонерне товариство «Донецькобленерго»  постачає електричну енергію всім категоріям споживачів, в тому числі установам і організаціям, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, та суб'єктам господарювання.

Не укладання з публічним акціонерним товариством «Донецькобленерго» договору на закупівлю послуг з постачання  електричної енергії може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, а також до створення загрози енергетичній безпеці України.

На підставі вищезазначеного, Мангушській селищній раді  необхідно укласти договір з публічним акціонерним товариством «Донецькобленерго»  на поставку електричної енергії в обсязі 157,5 тис кВт.

Відповідно до статутних та реєстраційних документів публічного акціонерного товариства «Донецькобленерго» , зокрема, статуту і довідки про включення до ЄДРПОУ основним видом діяльності Товариства є "розподілення та постачання електроенергії».

На підставі вищезазначеного, Мангушської селищної ради необхідно укласти договори з публічним акціонерним товариством «Донецькобленерго» на постачання електричної енергії в обсязі:

2.2. Згідно з річним планом закупівель Мангушської селищної ради на 2012 рік, витрати на Послуги з постачання електричної енергії, код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 – 40.10.3.
становлять 170 000,00 грн (сто сімдесят тисяч гривень 00 коп.).

            Очікувана вартість закупівлі постачання електричної енергії – 170 000   гривень 00 копійок, у тому числі:

-          будівля селищної ради – 53 950 гривень 00 копійок;

-          дитячий садок «Оленка» - 7 013 гривень 00 копійок;

-          виличне освітлення – 108 979 гривень 00 копійок.

            Джерело фінансування: місцевий бюджет

 

ВИРІШИЛИ:

 

1.      Обрати та провести закупівлю централізованого постачання теплової енергії

шляхом застосування процедури закупівлі у одного учасника – обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» згідно вимог п.2 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» № 2289-VI від 01.06.2010 року зі змінами внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель» № 3681-VI від 08.07.2011року, а саме: відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

 

Проголосували «за» – 5, «проти» – немає, «утримались» – немає.

 

2.      Обрати та провести закупівлю постачання електричної енергії  

шляхом застосування процедури закупівлі у одного учасника – публічного акціонерного товариства «Донецькобленерго» згідно вимог п.2 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» № 2289-VI від 01.06.2010 року зі змінами внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель» № 3681-VI від 08.07.2011року, а саме: відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

            Проголосували «за» – 5, «проти» – немає, «утримались» – немає.

 

3.      Укласти договори з обласним комунальним підприємство

«Донецьктеплокомуненерго»  про Послуги з централізованого постачання теплової енергії, код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 – 40.30.1.  та з Публічним акціонерним товариством «Донецькобленерго» про Послуги з постачання електричної енергії, код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 – 40.10.3. у строк не раніше ніж через 14 днів з дня опублікування у державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель повідомлення про акцепт пропозицій.

 

Проголосували «за» – 5, «проти» – немає, «утримались» – немає.

                 

4.      Відповідальним за здійсненням процедур закупівлі у одного учасника призначити:

Довбня Сергія Яковича, телефон: (06297)2-31-83.

Проголосували «за» – 5, «проти» – немає, «утримались» – немає.

 

 

Голова комітету з конкурсних торгів

 

С.Я.Довбня

 

Заступник голови комітету з конкурсних торгів

 

А.А.Калініченко

 

Секретар комітету з конкурсних торгів

 

Т.П.Половнікова

Член комітету з конкурсних торгів

 

   В.Г.Лєвіна

Член комітету з конкурсних торгів

 

   Т.В.Прищенко

 

М.П.

 

 

 

Категория: Закупка у одного учасника | Добавил: Tata (2012 Янв 20)
Просмотров: 2814 | Рейтинг: 5.0/1
Пятница, 2018 Апр 20, 10:59
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0