Категории раздела
Годовой план закупки [22]
Протокола заседания комитета по конкурсным торгам [0]
Закупка у одного учасника [54]
Процедура запиту цінових пропозицій [4]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Конкурсные торги » Закупка у одного учасника

Протокол акцепта

ПРОТОКОЛ № 12

засідання комітету з конкурсних торгів

                                                                                 

26 листопада  2012 року                                                                   смт.Мангуш                                                    

 

ПРИСУТНІ:

Голова комітету з конкурсних торгів,

 

Довбня Сергій Якович

 Заступник голови комітету з конкурсних торгів

 

Калініченко Алла Анатоліївна

Cекретар комітету з конкурсних торгів

 

Половнікова Тетяна Петрівна

Член комітету з конкурсних торгів

 

Лєвіна Валентина Григорівна

Член комітету з конкурсних торгів

 

Прищенко Тетяна Володимирівна

Член комітету з конкурсних торгів

 

Паршина Наталя Анатоліївна

 

 

 

 


Всього: 6 осіб.

Порядок денний:

1.      Акцепт пропозиції  Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Донецькобленерго»  по процедурі закупівлі в одного учасника стосовно закупівлі послуги з постачання електричної енергії, код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 – 40.10.3.

Слухали:

1.      Довбню С.Я., голову комітету з конкурсних торгів.

Комітетом з конкурсних торгів 14.11.2012 р. прийнято рішення провести на 2013 рік закупівлю послуги з постачання електричної енергії, код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 – 40.10.3  процедурою закупівлі в одного учасника.

При виборі процедури закупівлі комітет керувався п. 2. ч. 2 статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (замовник застосовує процедуру закупівлі в одного учасника у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи).

Таким учасником на закупівлю послуги з постачання електричної енергії, код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 – 40.10.3  є Публічне акціонерне товариство «ДТЕК Донецькобленерго».

  У відповідності вимог ч.3 п.1 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель»  секретарем комітету з конкурсних торгів 14.11.2012 року направлено для опублікування в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та для розміщення на веб-порталі Уповноваженого органу інформацію про застосування процедури закупівлі в одного учасника щодо закупівлі послуги з постачання електричної енергії, код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 – 40.10.3. та обґрунтування.

Інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника оприлюднена в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» № 131 (7335) від 26.11.2012 р. (номер оголошення 321921).

У відповідності до п.3 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» загальний строк для визначення переможця не повинен перевищувати 5 днів з дня опублікування у державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника.

На підставі зазначеного, пропонується визначити переможцем процедури закупівлі в одного учасника Публічне акціонерне товариство «ДТЕК Донецькобленерго» та акцептувати пропозицію, погоджену сторонами 13.11.2012 р. при проведені переговорів.

У відповідності до ч. 2 п.3 статті 39, замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника у строк не раніше ніж через 5 робочих днів з дня опублікування у ІБ «ВДЗ» повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника у разі закупівлі електричної енергії, послуг з її передачі та розподілу.

Вирішили:

1.      Акцептувати пропозицію Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Донецькобленерго» погоджену сторонами 13.11.2012 р. при проведені переговорів.

2.      Половніковій Тетяні Петрівні,  секретарю комітету з конкурсних торгів, у строки визначені законодавством:

2.1.    підготувати та подати для публікації в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» та оприлюднення на веб-порталі «Державні закупівлі» повідомлення про акцепт пропозицій за результатами застосування процедур закупівлі в одного учасника;

2.2.    підготувати та направити учасникам-переможцям повідомлення про акцепт пропозицій за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника

3.      Довбня Сергію Яковичу, голові комітету з конкурсних торгів, у строки визначені законодавством укласти договори з переможцем -  ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго».

4.      Половніковій Тетяні Петрівні. секретарю комітету з конкурсних торгів, після укладання договору у строки визначені законодавством підготувати подати для:

4.1.    публікації в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» та оприлюднення на веб-порталі «Державні закупівлі» інформації про результати процедур закупівлі в одного учасника;

4.2.    оприлюднення на веб-порталі «Державні закупівлі» Звіт про результати проведення процедур закупівлі.

 

Голова комітету з конкурсних торгів,

 

Довбня Сергій Якович

 

 Заступник голови комітету з конкурсних торгів

 

Калініченко Алла Анатоліївна

 

Cекретар комітету з конкурсних торгів

 

Половнікова Тетяна Петрівна

 

Член комітету з конкурсних торгів

 

Лєвіна Валентина Григорівна

 

Член комітету з конкурсних торгів

 

Прищенко Тетяна Володимирівна

 

 

Член комітету з конкурсних торгів

 

Паршина Наталя Анатоліївна

 

М.П.

Категория: Закупка у одного учасника | Добавил: Tata (2013 Янв 21)
Просмотров: 409 | Рейтинг: 0.0/0
Вторник, 2018 Апр 24, 02:48
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0