Категории раздела
Совет информирует [468]
Новости, события [263]
Новости / уведомления об обнародовании [27]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Финансово-экономическая деятельность [14]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всього відповідей: 268
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангуська ОДПІ інформує

Термін використання КОРО або резервного РРО у разі виходу з ладу РРО

    Відповідно до ст. 5 Закону України від 06 липня 1995року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами і доповненнями (далі – Закон № 265), на період виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) та здійснення його ремонту або у разі тимчасового, не більше 7 робочих днів, відключення електроенергії проведення розрахункових операцій здійснюється з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки або із застосуванням належним чином зареєстрованого резервного РРО. У разі виходу з ладу РРО центри сервісного обслуговування зобов’язані забезпечувати відновлення його роботи протягом 7 робочих днів. У разі незабезпечення центром сервісного обслуговування гарантійного ремонту РРО не пізніше сьомого робочого дня з дня прийняття в ремонт РРО ввести в експлуатацію належним чином зареєстрований на суб’єкта господарювання резервний РРО.

Надійність потенційного бізнес-партнера

       Надійність потенційного бізнес-партнера може перевірити кожен платник податків на офіційному веб-порталі ДФС за допомогою електронного сервісу «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера». Для перевірки інформації щодо наявності податкового боргу у платника податків необхідно ввести його код ЄДРПОУ або точну назву. Після введення такої інформації в одне з полів система здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, і повідомить про результати пошуку. Оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (про наявність заборгованності) відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня. При цьому слід враховувати, що у електронному он-лайн сервісі «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» зазначається інформація про наявність боргу платника в цілому по Україні, тоді як платник податків може перебувати на обліку не лише в контролюючому органі за основним місцем обліку, а й обліковуватись як платник окремих податків та зборів в контролюючих органах за неосновним місцем обліку. Наразі за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» в приватній частині (особистому кабінеті), з використанням електронного цифрового підпису, доступний розділ «Стан розрахунків з бюджетом», який дає можливості:
переглянути дані щодо розрахунків з бюджетом за останні 2 роки; застосування фільтру в розрізі контролюючих органів; вивантажити інформацію у форматі XML – файлів. Окрім того, платник з приводу проведення звірки щодо стану розрахунків з бюджетом може безпосередньо звернутись до контролюючих органів за основним та неосновним місцем обліку.

Щодо створених телефонних ліній

Головне управління ДФС у Донецькій області доводить до відома суб’єктів господарювання, що з питань щодо переміщення товарних вантажів що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 години за телефонами «гарячої лінії» 0993683346 та 0507068055, а також на електронну адресу donetsk-ato@sfs.gov.ua із зазначенням П. І. Б. керівника та коду ЄДРПОУ суб’єкту господарювання, контактних телефонів.

Донецькою митницею направлено 34 мільйона гривень на ремонт доріг області

З 01 січня 2017 року набув чинності Закон України від 20.12.2016 №1789 - VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу». Згідно з п.33 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» цього Закону у всіх областях України запроваджено експеримент з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування. Нагадаємо, що на період проведення експерименту встановлено, що 50% перевиконання індикативних показників надходжень митних платежів зараховується до обласних бюджетів в порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 №726 «Про проведення експерименту в Одеський, Волинський, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення».

З початку деклараційної кампанії громадяни Донеччини подали 6833 декларації про майновий стан і доходи

З початку 2017 року 6833 мешканці Донеччини надали до фіскальних органів області податкові декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала понад 263 млн гривень. До сплати за результатами декларування підлягає 11,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 3,5 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року, та військового збору – 2,4 млн грн, що на 0,6 млн грн більше, ніж за три місяці попереднього року. Найактивнішими декларантами Донецького регіону є громадяни, які отримали майно у спадщину чи в подарунок, ними подано – 1409 декларацій. Загальна сума задекларованого ними доходу складає майже 125 млн гривень. Дохід від продажу нерухомого майна задекларували 256 мешканців регіону. Сума задекларованих ними доходів складає 19,4 млн гривень. До фіскальних органів області подано 20 податкових декларацій громадянами, які отримали дохід із джерел за межами України у розмірі близько 2 млн гривень. Більше мільйона гривень доходів за минулий рік по Донецькій області вже задекларували 8 громадян. Усього мільйонерами задекларовано суму доходу 42,8 млн гривень. Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що останній день подання декларації за 2016 рік для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – 3 травня 2017 року.

На 70% збільшились надходження за спеціальне використання водних об’єктів Донеччини

   За перший квартал 2017 року підприємства Донеччини, які у своїй діяльності використовують водні об’єкти, спрямували до бюджетів понад 45 млн грн рентної плати за спеціальне використання води, що на 72%, або більш, ніж на 19 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року. Згідно з розподілом коштів надходження рентної плати за спеціальне використання води формують рівними частинами державний та місцевий бюджети. На даний час у фіскальній службі Донецької області зареєстровано 6800 таких платників - водокористувачів. Найбільшими бюджетоформуючими платниками регіону є: ПРАТ «ММК ім. Ілліча», ПРАТ «МК «Азовсталь» та Вуглегірська ТЕС ПРАТ «Центренерго». Підприємства – платники рентної плати за спеціальне використання води обчислюють суму плати наростаючим підсумком з початку року та надають податкові декларації до контролюючих органів за місцем податкової реєстрації. Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що граничний термін подання податкової звітності та сплати податкових зобов’язань з рентної плати за спеціальне використання води за І квартал 2017 року – 10 травня та 19 травня 2017 року відповідно. До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води! Податкова декларація за І квартал 2017 року складається за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2016 №927.

З початку 2017 року більше 4000 найманих працівників Донеччини припинили отримувати «нелегальну» заробітну плату

Трудові відносини між найманим працівником та роботодавцем повинні оформлюватись відповідно до норм діючого законодавства. Але на даний час робота без оформлення трудових відносин та «нелегальна» заробітна плата стали невід’ємною складовою ведення бізнесу. Перш за все, роботодавець, який порушує трудове законодавство, повинен розуміти, що насамперед своїми діями позбавляє майбутнього найманих працівників. Саме тому, детінізація трудових відносин є одним з основних напрямів роботи фіскальної служби Донеччини. Так, за результатами проведених фахівцями відомства заходів з детінізації сфери зайнятості населення у І кварталі 2017 року офіційно працевлаштовані 3015 громадян, які раніше працювали у роботодавців без належного оформлення. Підсумками проведеної роботи є додаткове надходження до бюджету 4,2 млн грн, у тому числі: понад 1,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2,2 млн грн єдиного внеску.

Надходження до держбюджету від Донецької митниці ДФС наближаються до відмітки в 1 мільярд гривень

Упродовж І кварталу 2017 року митниками Донеччини до Державного бюджету України перераховано 931 млн грн митних платежів. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, надходження зросли на 34% або більше, ніж на 237 млн гривень. Перевиконання митних платежів становить 8% від доведеного індикативного показника. Завдяки проведенню постійної неупередженої роботи у напряму контролю чистоти декларування, за січень - березень 2017 року митникам вдалось додатково зарахувати до скарбниці держави понад 6,5 млн гривень

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2017 Кві 27)
Просмотров: 354 | Рейтинг: 5.0/1
П`ятниця, 2024 Кві 19, 16:45
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0