Категории раздела
Совет информирует [364]
Новости, события [201]
Новости / уведомления об обнародовании [22]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 216
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Порядок погодження перерахування сум сплати єдиного внеску при виплатах заробітної плати

В зв’язку з набранням чинності 01 січня 2016 року Законом України від 24 грудня 2015 року №909-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» для платників, визначених частиною першою статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування встановлено у розмірі 22 відсотки до бази нарахування.

Відповідно змінюється частка єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що контролюється банківськими установами. Тому до приведення норм Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 №453 до вимог діючого законодавства, зобов’язано територіальні органи ДФС погоджувати сплату єдиного внеску, яка має становити 1/5 суми коштів для виплати заробітної плати, зазначеної в розрахункових документах.

Лист Державної фіскальної служби України з зазначеного питання від 15.01.2016 №1259/7/99-99-17-03-01-17 розміщено за адресою http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/66077.html.

У 2015 році до держбюджету надійшло 111,1 млн. грн. від реалізації майна, що перейшло у власність держави

У 2015 році до держбюджету надійшло 111,1 млн. грн. за результатами розпорядження товарами, валютою та цінностями, що перейшли у власність держави.

Зокрема, реалізація конфіскованого майна принесла бюджету України 21,3 млн. грн. У порівнянні з 2014 роком цей показник зріс в 3 рази.

Також 3,5 млн. грн. зараховано до бюджету від реалізації органами Державної виконавчої служби майна, яке безпосередньо митницями не вилучалось.

У свою чергу, від реалізації митницями швидкопсувного майна, вилученого у справах про порушення митних правил, а також майна, що підлягає поверненню за рішенням суду (власник не звернувся) держава отримала додатково 2,9 млн. грн. надходжень.

За звітний період митницями реалізовано товарів по закінченню термінів зберігання та розміщених у митний режим відмови на користь держави на загальну суму 8,5 млн. грн., які також перераховані до бюджету України.

Крім того, за 2015 рік до держбюджету зараховано валюти та цінностей на суму 74,9 млн. грн. 

  Підприємці загальносистемники за минулий рік звітують до 09 лютого 2016 року

Підприємці-фізичні особи, які здійснюють підприємницьку діяльність на загальній системі оподаткування, подають декларацію про майновий стан і доходи (далі - декларація) протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного періоду (за 2015 рік) до фіскальної служби за місцем своєї податкової адреси.

В річній податковій декларації поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України, іноземні доходи та авансові платежі з податку на доходи.

Також підприємці заповнюють додаток Ф4 до декларації «Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів, отриманих самозайнятою особою».

Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) розраховуються платником податку самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу та сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня і до 20 жовтня). Авансовий платіж за четвертий календарний квартал не розраховується та не сплачується.

Остаточний розрахунок ПДФО за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно згідно з даними, зазначеними в річній податковій декларації, з урахуванням сплаченого ним протягом року податку на доходи фізичних осіб на підставі документального підтвердження факту його сплати.

Надмірно сплачені суми податку підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів з цього податку або поверненню платнику податку. 

На Донеччині легалізована праця майже 11 тис. громадян

За підсумками відпрацювання балансу трудових ресурсів працівниками органів фіскальної служби Донеччини у 2015 році було залучено до сплати податків і обов'язкових внесків майже 11 тис. осіб.

За результатами проведеної роботи з 9,3 тис. працівниками роботодавці оформили трудові відносини належним чином, із виплаченої їм офіційної зарплати до бюджету перераховано 3,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб  та 9,4 млн. грн. єдиного соціального внеску.

Суб'єктами підприємницької діяльності зареєструвались 672 громадян, які сплатили до бюджету понад 374,2 тис. грн. податків.

Звертаємо увагу, що у разі отримання інформації про ухилення податковим агентом від оподаткування виплаченої (нарахованої) найманим особам (у тому числі без документального оформлення) заробітної плати, пасивних доходів, додаткових благ, інших виплат та відшкодувань, що підлягають оподаткуванню, у тому числі внаслідок неукладення платником податків трудових договорів з найманими особами згідно із законом, а також здійснення особою господарської діяльності без державної реєстрації, контролюючі органи мають право здійснювати документальні позапланові перевірки платників податків (пп. 78.1.13 п. 78.1 ст. 78 Податкового кодексу України). 

Податковою міліцією Донеччини зруйновано незаконну схему на ринку металобрухту

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області проведеними заходами зруйновано межрегіональну незаконну схему оборудок з металобрухтом. Дії суб’єктів, одним з яких є великий експортер металобрухту, що входили до межрегіональної групи підприємств, були направлені на штучне заниження об’єкта оподаткування шляхом здійснення збору, переробки та відвантаження лому чорних металів за безготівковий розрахунок, без відображення реалізації металобрухту по обліку підприємств та оформлення ряду безтоварних господарських операцій із використанням «пов’язаних» СПД та підприємств з ознаками «фіктивності». Завдяки діям співробітників податкової міліції попереджено ухилення від сплати податків у сумі близько 6 млн.грн. та зруйновано злочинну схему отримання незаконного прибутку.

За 12 місяців 2015 року платники Мангуської ОДПІ сплатили 5,7 млн. грн. військового збору

У 2015 році платники Першотравневого та Володарського районів спрямували на підтримку армії 5,7 млн. грн. військового збору. Про це повідомив в.о. начальника Мангуської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Олексій Чубаров.

Нагадуємо, що фізичні особи – підприємці, крім тих що обрали спрощену систему оподаткування, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують та сплачують військовий збір в розмірі 1,5 відсотки чистого оподатковуваного доходу. Суму збору відображають в податковій декларації про майновий стан і доходи, затвердженій наказом Мінфіну України від 02.10.2015 № 859.

Термін сплати військового збору для фізичних осіб-підприємців – до 19 лютого 2016 року. 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2016 Янв 28)
Просмотров: 83 | Рейтинг: 5.0/1
Среда, 2018 Фев 21, 15:23
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0