Категории раздела
Совет информирует [376]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Окружна виборча комісія є податковим агентом і має утримувати податок на доходи фізичних осіб та військовий збір

          З метою контролю за оподаткуванням та забезпечення своєчасного та повного надходження податків і зборів до бюджетів Державна фіскальна служба України повідомляє, що окружна виборча комісія є юридичною особою та комісією вищого рівня щодо всіх дільничних виборчих комісій в межах відповідного територіального виборчого округу з питань виборів депутатів.      Дільнична виборча комісія не є юридичною особою. Окружна виборча комісія, яка нараховує (виплачує) оподатковуваний дохід (заробітну плату) фізичній особі, відповідно до норм Податкового кодексу України, є податковим агентом і має утримувати податок на доходи фізичних осіб та військовий збір від суми такого доходу за рахунок такої особи та перерахувати його до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу.

        Крім того, як податковий агент, окружна виборча комісія повинна подати до органу державної податкової служби податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (ф. № 1ДФ), форма якого затверджена наказом Міністерства фінансів України від 13.01.14 № 4, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.01.14 за № 111/26556.

Податковою міліцією Донецької області вилучено нафтопродуктів на 1,5 млн. гривень

        Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області в рамках операції «Нафтопродукт-2015» з початку травня п.р. вилучено з незаконного обігу паливно- мастильних матеріалів у кількості 71 тонни на загальну суму 1,5 млн. грн., внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 7 кримінальних провадженнь за ч. 3 ст. 212 КК України, складено 4 адміністративних матеріалів за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

       ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що у випадку виявлення фактів реалізації у торговельній мережі (автозаправні станції) неякісних та контрафактних паливно- мастильних матеріалів, скрапленого газу, в т.ч. виготовлених на виробничих потужностях легальних нафтопереробних заводів слід повідомити до чергової частини податкової міліції за телефоном (0629) 58-20-96 або у письмовій формі відповідно до Закону України «Про звернення громадян"

Єдинникам про використання РРО та торгівлю пивом

       Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» від 01.07.2015 року № 569-VIII не потрібно використовувати РРО фізичним особам - підприємцям - платникам єдиного податку другої і третьої груп незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень. У разі перевищення доходу в 1 мільйон гривень застосування РРО є обов’язковим. При цьому РРО потрібно буде застосовувати починаючи з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення (Згідно з пунктом 296.10 статті 296 Податкового кодексу України).

          Водночас, оскільки з 01.07.2015 року діяльність з роздрібної торгівлі пивом підлягає ліцензуванню на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв, то фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках готівкою зобов’язані застосовувати належним чином зареєстровані РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або використовувати книги обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок у випадках, передбачених чинним законодавством. 

За десять місяців платники Мангуської ОДПІ сплатили до казни майже 70 млн. гривень єдиного соціального внеску

     Надходження єдиного соціального внеску за січень-жовтень 2015 року склали 68,4 млн. грн.– повідомляють фахівці Мангуської ОДПІ. Такі вагомі показники у сплаті єдиного соціального внеску – спільна робота як спеціалістів інспекції так і виконання своїх обов’язків по нарахуванні та вчасній сплаті бізнес спільнотою районів, що в кінцевому дає можливість державі забезпечити своєчасні виплати пенсій та інших необхідних соціальних гарантій громадянам.

        Власна безпека ГУ ДФС у Донецькій бласті провела 60 службових розслідувань та перевірок

       Співробітниками управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області за січень- жовтень 2015 року проведено 60 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких 39 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності; винесено 12 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки, звільнено 1 працівника. Серед працівників податкових і митних органів Донецької області проводилась попереджувально – профілактична робота, направлена на запобігання корупційних проявів у сфери службової діяльності. Так, за січень – жовтень 2015 року проведено 859 профілактичних заходів (бесід, лекцій, виступів) в колективах. Протягом січня – жовтня 2015 року за результатами перевірки інформації, отриманої працівниками управління, 15 матеріалів було спрямовано до прокуратури Донецької області для прийняття процесуального рішення. За результатами розгляду яких, було відкрито 6 кримінальних проваджень за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 362, 364, 365, 367 КК України.

        З метою недопущення призначення осіб, які не відповідають вимогам діючого законодавства та в подальшому можуть скомпрометувати діяльність ГУ ДФС у Донецькій області, проведено 1386 перевірки кандидатів на посади державних службовців до органів відомства, 3-м кандидатам відмовлено в призначенні на посаду.

Майже 70% звітів з єдиного внеску подані в електронному вигляді платниками Мангуської ОДПІ

    Мангуська ОДПІ нагадує, що платники податків, які отримали ключі електронного цифрового підпису (ЕЦП) від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту (АЦСК ІДД) можуть подавати звітність в електронному вигляді, у тому числі звіти з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), за допомогою такого програмного забезпечення. 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Ноя 18)
Просмотров: 70 | Рейтинг: 5.0/1
Вторник, 2018 Май 22, 12:19
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0