Категории раздела
Совет информирует [376]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

Електронні ключі отримали майже півтисячі  платників Мангуської ОДПІ

Про це повідомив в.о.начальника Мангуської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Олексій Чубаров.

З початку року до Мангуської ОДПІ звернулось 385 юридичних та фізичних осіб-підприємців, щоб користуватись електронними сервісами, які пропонує ДФС. Протягом жовтня поточного року платниками податків отримано 54 ключі.

«Ключ електронного цифрового підпису  можна отримати безкоштовно, а підписувати ним не лише звіти до податкової, а і до Пенсійного фонду, Управління статистики, провести електронну реєстрацію юридичної особи або підприємця, подати документи до митниці, використати ключ для електронних систем діловодства», - підкреслив посадовець.

Для накладення електронного цифрового підпису на електронну звітність та подання її до контролюючих органів можна використовувати безкоштовне програмне забезпечення або електронні сервіси компаній, які сприяють поліпшенню процесу подання звітності, впровадженню електронних сервісів та розвитку електронного документообігу.

Безкоштовно отримати посилений сертифікат відкритих ключів можуть підприємці, підприємства, установи та організації всіх форм власності, громадяни, а також органи державної влади, органи місцевого самоврядування, звернувшись до фахівців Мангуської ОДПІ за адресою: смт. Мангуш вул. Леніна, 75.

Розмір мінімального страхового внеску для підприємців становить 478,17 гривень

 

     Єдиний внесок  для зазначених осіб встановлюється у розмірі 34,7 %  суми доходу, отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального єдиного внеску за місяць, у якому отримано дохід.

    У разі якщо таким платником не отримано дохід у звітному році або окремому місяці звітного року, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску ( ст.7 Закону № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).  

     Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску дорівнює сімнадцяти розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб. З 01.01.2015р. по 31.08.2015р. максимальна величина бази нарахування єдиного внеску становить 20706,00 грн (1218,00 грн х 17), з 01.09.2015р. – 23426,00 грн (1378,00 грн х 17).

     Мінімальний страховий внесок  визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом. З 01.01.2015р. по 31.08.2015р.  розмір мінімального страхового внеску для фізичних осіб підприємців становить 422,65 грн (1218,00 грн х 34,7% .), з 01.09.2015р. – 478,17 грн (1378,00 грн х 34,7 %).

30 жовтня останній термін сплати авансових внесків з податку на прибуток

Нагадуємо платникам податку на прибуток - 30 жовтня  останній термін сплати авансових внесків з податку на прибуток.

У зв’язку із внесенням змін до бюджетної класифікації наказом Мінфіну від 20.07.2015 № 651 «Про затвердження змін до бюджетної класифікації», Державна казначейська служба України закрила рахунки для зарахування надходжень авансових внесків з податку на прибуток до державного та місцевих бюджетів.

Отже, перерахування сум авансових внесків з податку на прибуток з терміном сплати у жовтні 2015 року повинно здійснюватися платниками на бюджетні рахунки за кодами бюджетної класифікації, передбаченими для обліку податку на прибуток підприємств. Шановні платники! Подбайте про своєчасність сплати авансових платежів.

Електронна звітність: зручно та надійно

Подання податкової звітності в електронному вигляді надає багато переваг для платників податків. Зокрема, це економія робочого часу та коштів на придбання бланків, гарантоване оперативне відстеження змін до форм звітності, арифметичний контроль за показниками декларації, безпаперова технологія подання звітності,  а також   уникнення витрат часу на черги при поданні звітності.  Проте найголовніше – ви можете подавати звітність, не виходячи зі свого офісу.

Інформація, яка передається засобами Інтернет в електронному вигляді, надійно захищена та зашифрована. Це стовідсотковий захист від несанкціонованих переглядів та втручань.

Шановні платники! 12 листопада 2015 року в приміщенні Миргородської ОДПІ працюватиме представник сектору реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів. Платники податків матимуть можливість безкоштовно виготовити ключі електронного цифроваго підпису для подання звітності через мережу Інтернет.

Для більш зручного обслуговування заздалегідь зверніться до Центру обслуговування платників податків за адресою: м. Миргород, вул. Кашинського, 26, або зателефонуйте за номером: 5-21-60.

Донеччина: податковою міліцією з незаконного обігу вилучено алкогольних напоїв на суму 2,6 млн. грн

20 жовтня 2015 року оперативним та слідчим управлінням фінансових розслідувань ДПІ у м. Краматорську ГУ ДФС у Донецькій області спільно з прокуратурою м. Краматорська в рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів, а також виготовлення, зберігання, придбання з метою використання при продажу товарів, марок акцизного податку проведені слідчі заходи, а саме обшуки офісних та складських приміщень, які належать підприємству, основний вид діяльності якого оптова та роздрібна торгівля підакцизними товарами.

Так, власниками вказаного підприємства, протягом 2015 року налагоджена мережа розповсюдження незаконно виготовлених алкогольних напоїв на території північної частини Донецької області, яка включала в себе торгівельні об’єкти міст Артемівськ, Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівна. До незаконного бізнесу було залучено близько 50 осіб. Вказана схема незаконного збагачення надавала власникам прибутки, що обчислюються сотнями тисяч гривень.

В результаті проведених слідчих дій, а саме 12 обшуків з незаконного обігу вилучено 2,4 тис. дал. алкогольних напоїв на суму 2,6 млн. грн. Вилучені в ході обшуку незаконно виготовлені алкогольні напої визнано речовими доказами у вказаному кримінальному провадженні. В суді вирішується питання щодо накладення на них арешту та подальшого знищення, як таких, що не відповідають санітарно-гігієнічним нормам, та можуть нанести шкоду життю та здоров’ю громадян.

ДФС виконає доручення Прем'єр-міністра щодо звільнення 42% вищого керівництва служби

На виконання доручення Прем'єр-міністра України та згідно з протоколом засідання Кабінету міністрів України №116 від 21 жовтня 2015 року сьогодні буде завершено звільнення посадових осіб вищого керівного складу Державної фіскальної служби та керівництва територіальних органів, на яких поширюються заборони, передбачені Законом України «Про очищення влади». Мова йде про 42% вищого керівного складу ДФС та 15% керівників територіальних органів. «Для нас принципове питання щодо очищення влади від елементів старого режиму, - зазначив голова ДФС Роман Насіров. - Мін'юст надав нам свої рекомендації щодо звільнення низки керівників структурних підрозділів центрального апарату та територіальних органів ДФС, які мають бути звільнені з посад в рамках виконання Закону України «Про очищення влади». І ми ці рекомендації виконаємо».

Люстраційні процеси у ДФС тривають більше року. Це вже третя хвиля звільнень у ДФС в рамках виконання Закону «Про очищення влади», яке розпочалося восени 2014 року. Наразі вже звільнено 295 посадовців ДФС, які підпадають під дію цього закону.

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Окт 29)
Просмотров: 162 | Рейтинг: 5.0/1
Вторник, 2018 Май 22, 12:20
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0