Категории раздела
Совет информирует [374]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ информирует

За три місяці новим інформаційним сервісом Міндоходів скористалось майже 638 тис. осіб

Протягом січня – березня 2014 року новим електронним сервісом Міндоходів „Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс” („ЗІР”) скористалось майже 638 тис. осіб.

У переважній більшості за інформацією до ЗІРу зверталися зовнішні користувачі, кількість яких за цей період сягнула 624 тис. осіб. Такий показник на 44,8 відс. перевищує кількість звернень за аналогічний період минулого року до раніше існуючого сервісу „База знань”.

Зручність нового ресурсу оцінили не тільки платники податків, а й самі працівники структурних та регіональних органів відомства. За три місяці поточного року ЗІРом скористались близько 14 тис. співробітників Міндоходів.

Нагадаємо, що Загальнодоступний інформаційно – довідковий сервіс запрацював у тестовому режимі з 1 січня поточного року у рамках побудови Електронного уряду.

Для зручності користувачів інформація в ЗІРі систематизована по таких тематиках як оподаткування, митна справа, єдиний внесок, електронний цифровий підпис.  Крім того, ресурс надає можливість працівникам органів доходів і зборів здійснювати зворотній зв`язок з платниками податків та покращувати якість своєї роботи завдяки використанню єдиного джерела інформації.

Скористатись Загальнодоступним інформаційно – довідковим ресурсом можна на офіційному порталі Міністерства доходів і зборів України за посиланням:  „Інформаційно – довідковий ресурс”, або за електронною адресою: http://zir.minrd.gov.ua.


 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2014 Май 05)
Просмотров: 138 | Рейтинг: 5.0/1
Пятница, 2018 Апр 20, 10:54
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0