Категории раздела
Совет информирует [374]
Новости, события [202]
Новости / уведомления об обнародовании [24]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 218
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Совет информирует

Мангушская ОГНИ ифнормирует

Донеччина: попереджено протиправне отримання ПДВ на суму майже 65 млн. грн.

     Податковою міліцією Донецької області з початку року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальні провадження за фактами незаконного відшкодування ПДВ на суму майже 65 млн. грн. Так, у кінці вересня 2015 року співробітниками ДФС у Донецькій області викрито незаконні спроби отримання бюджетного відшкодування податку на додану вартість. У ході проведених заходів у відношенні підприємства- експортера органічних розчинників, встановлено факти неправомірного віднесення до складу податкового кредиту сум ПДВ, оформлених за реквізитами фіктивних суб’єктів господарювання з метою отримати відшкодування ПДВ з бюджету України. Завдяки діям податківців попереджено незаконне бюджетне відшкодування ПДВ на суму майже 6 млн. грн. За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження та на теперішній час здійснюються слідчі дії щодо притягнення винних до відповідальності.

Податковою міліцією Донецької області вилучено понад 76 тонн пально- мастильних матеріалів

       Працівниками податкової міліції Донецької області в рамках операції «Рубіж 2015» та «Нафтопродукт 2015» до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України, за фактом збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів (автомобільного палива, яке згідно експертних досліджень не відповідає вимогам ДСТУ 4839:2007 та відповідних технологічних регламентів) службовими особами одного з підприємств м. Маріуполя. Так, в ході досудового розслідування встановлено, що в період 2015 року посадовими особами вказаного підприємства м. Маріуполя здійснювалось придбання бензину невідомого походження на території тимчасово непідконтрольній Україні, з наступним перетином лінії розмежування поза межами КПВВ. Оформлення ПММ здійснювалось при використанні документів СГД – «транзитерів», що зареєстровані у м. Києві. На підставі ухвал суду проведено обшуки на АЗС з яких проводилась реалізація автомобільного палива. За результатами проведених слідчо – оперативних заходів виявлено та вилучено пально-мастильних матеріалів загальною вагою 76,6 тонн на суму 1,4 млн.грн. В ході проведення обшуків відібрані контрольні зразки ПММ для подальшого проведення експертного дослідження.

На допомогу армії платники Мангуської ОДПІ спрямували 4,3 млн. гривень

За січень-жовтень 2015 року від платників податків надійшло 4,3 млн. гривень військового збору на потреби Збройних Сил України. Тільки у жовтні з доходів фізичних осіб відраховано 0,7 млн. грн. Про це повідомляє начальник Мангуської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Олексій Чубаров.

– Стабільні надходження податку на підтримку армії свідчать про небайдужість до подальшої долі країни, – наголосив начальник.


Фахівці Мангуської ОДПІ нагадують, що справляння військового збору запроваджено з 3 серпня 2014 року та продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Звільняються від оподаткування військовим збором  доходи військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, отримані у вигляді грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) з 9 вересня 2015 року, на період їх безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Антикорупційним сервісом  не користувались платники Мангуської ОДПІ

Протягом січня-жовтня 2015 року за допомогою на сервіс «Пульс» платники Мангуської ОДПІ не звертались.

Тому нагадаємо, що за допомогою сервісу «Пульс» можна поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, оперативно та в повному обсязі вирішити суперечливі питання, які виникають у сфері адміністрування податків та у митній сфері. Телефон цілодобової лінії (044) 284-00-07.

До центрів сервісного обслуговування, які не забезпечили гарантійний ремонт РРО у визначені строки, застосовується фінансова санкція

Центри сервісного обслуговування зобов’язані при виході з ладу реєстратора розрахункових операцій (РРО) забезпечувати відновлення його роботи протягом 7 робочих днів, а у разі незабезпечення його гарантійного ремонту, не пізніше сьомого робочого дня з дня прийняття в ремонт РРО ввести в експлуатацію належним чином зареєстрований на суб’єкт господарювання резервний РРО.

У разі незабезпечення гарантійного ремонту РРО у зазначені строки та невведення в експлуатацію належним чином зареєстрованого на суб’єкта господарювання резервного РРО до центрів сервісного обслуговування, що забезпечують гарантійний ремонт РРО, за рішенням контролюючого органу, який здійснює фактичні перевірки суб’єктів господарювання застосовується фінансова санкція у розмірі п’яти мінімальних заробітних плат, встановлених законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Зазначені норми передбачені ст. 14 та ст. 17 прим. 1 Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг” від 06.07.1995 № 265/95-ВР.

 

Категория: Совет информирует | Добавил: Tata (2015 Ноя 27)
Просмотров: 115 | Рейтинг: 5.0/1
Вторник, 2018 Апр 24, 02:36
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0