Категории раздела
Годовой план закупки [22]
Протокола заседания комитета по конкурсным торгам [0]
Закупка у одного учасника [54]
Процедура запиту цінових пропозицій [4]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Конкурсные торги » Закупка у одного учасника

ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника

1. Замовник:

1.1. Найменування: Мангушська селищна рада

         1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 04340493

         1.3. Місцезнаходження: Україна, Донецька обл., Першотравневий район, смт. Мангуш, вул. Леніна, буд.66, 87400.

         1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail): Довбня Сергій Якович, заступник селищного голови, голова комітету з конкурсних торгів Мангушської селищної ради, Донецька обл., Першотравневий район, смт. Мангуш, вул. Леніна, буд.66, 87400, (06297)2-31-83, mangush_sovet@mail.ru.

         1.5. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ): Мангушська селищна рада, код за ЄДРПОУ 04340493

2. Джерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет

3. Предмет закупівлі:

         3.1. Найменування: Послуги з постачання електричної енергії, код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 – 40.10.3.

          3.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 157500 кВт

 

         3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:  смт.Мангуш, будівля Мангушської селищної ради, вул.Леніна, 66; смт.Мангуш, дитячий садок «Оленка», вул.Мурзи, 32а; смт.Мангуш, вуличне освітлення

 

          3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг.січень-грудень 2012 року

4. Інформація щодо інформування про застосування процедури закупівлі в одного учасника:

          4.1. Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника: www.tender.me.gov.ua.

          4.2. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалась інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника (у разі наявності): www.mangush.at.ua(веб-сайт Мангушської селищної ради)

 4.3. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеної на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: 30.01.2011, №035666

            4.4. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованої в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України:-------

   4.5. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника, розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: 30.01.2011, №035666/1

            4.6. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель: 01.02.2012, №054742

            4.7. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщена на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: 22.02.2012, №096764

           4.8. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника, яка була (буде) опублікована в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України:-------

5. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі: 11.01.2012

6. Інформація щодо проведення переговорів (дата, час, місце): 16.01.2012, 09.00 год, смт.Мангуш

7. Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з ПДВ):

_170 000 грн. (сто сімдесят тисяч гривень 00 копійок)

    (цифрами)                     (словами)

8. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю:

8.1. Найменування/прізвище, ім'я, по батькові: публічне акціонерне товариство «Донецькобленерго»

 8.2. Ідентифікаційний код/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 0131268

 8.3. Місцезнаходження, телефон, телефакс:  Донецька обл.,м. Горлівка, пр. Леніна, 11, 84601, тел. (06242)57-83-59. Факс (06242) 57-81-14.

9. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю: 20.02.2012, 170 000 грн. (сто сімдесят тисяч гривень 00 копійок)

10. Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару).

11. Дата та причина прийняття рішення про відміну процедури закупівлі в одного учасника (якщо таке мало місце).

12. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель": замовник відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до ст.16 Закону та відсутні обставини щодо відхилення пропозицій згідно до ст.17 Закону. 

13. Інша інформація: Згідно частини 3 п.2 ст.4 Закону України «Про здійснення державних закупівель» особливості закупівлі електричної енергії, послуги з її постачання, передачі та розподілу, визначаються окремими законами. На сьогоднішній день правові,економічні й організаційні принципи діяльності в сфері електроенергії, відносини, пов'язані з поставкою й використанням енергії регулюються Законом України «Про електроенергетику», на виконання якого НКРЕ України розроблені й затверджені Правила користування електричною енергією, а також типові договори про постачання електроенергії.

Відповідно до Закону України «Про електроенергетику» від 16.10.97  №575/97-ВР (із змінами та доповненнями), тарифи на передачу і постачання електричної енергії місцевими (локальними) електромережами регулюється Національною комісією регулювання електроенергетики (НКРЕ). Діяльність з виробництва, передачі та постачання електричної енергії в Україні здійснюється за умови отримання відповідної ліцензії.

Публічне акціонерне товариство  «Донецькобленерго» , здійснює постачання електричної енергії за регульованим тарифом, що визначає НКРЕ України на виконання Постанови КМУ від 15.08.2005 №745 для всіх споживачів на території. Таким чином, розрахунки за електричну енергію між ПАТ «Донецькобленерго» та споживачами проводяться за регульованою ціною, що встановлюється НКРЕ у відповідності вимог чинного законодавства.

 На підставі отриманої Ліцензії АГ № 500372 на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом публічне акціонерне товариство «Донецькобленерго»  постачає електричну енергію всім категоріям споживачів, в тому числі установам і організаціям, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, та суб'єктам господарювання. Відповідно до статутних та реєстраційних документів публічного акціонерного товариства «Донецькобленерго» , зокрема, статуту і довідки про включення до ЄДРПОУ основним видом діяльності Товариства є "розподілення та постачання електроенергії».

Не укладання з публічним акціонерним товариством «Донецькобленерго» договору на закупівлю послуг з постачання  електричної енергії може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, а також до створення загрози енергетичній безпеці України.

На підставі вищезазначеного, Мангушська селищна рада  уклала  договір з публічним акціонерним товариством «Донецькобленерго»  на поставку електричної енергії в обсязі 157,5 тис кВт.

14. Склад комітету конкурсних торгів

Добвня С.Я., голова комітету з конкурсних торгів Мангушської селищної ради

Калініченко А.А., заступник голова комітету з конкурсних торгів

Половнікова Т.П., секретар комітету з конкурсних торгів

Лєвіна В.Г., член комітету з конкурсних торгів

Прищенко Т.В., член комітету з конкурсних торгів

 

Голова комітету з конкурсних торгів

Мангушської селищної ради                                   _________________        С.Я.Довбня

 

Категория: Закупка у одного учасника | Добавил: Tata (2012 Фев 28)
Просмотров: 760 | Рейтинг: 0.0/0
Понедельник, 2018 Май 21, 09:21
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0