Категории раздела
Годовой план закупки [22]
Протокола заседания комитета по конкурсным торгам [0]
Закупка у одного учасника [54]
Процедура запиту цінових пропозицій [4]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всего ответов: 220
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи » Конкурсные торги » Закупка у одного учасника

Обгрунтування застосування процедури закупівлі у одного учасника

ОБҐРУНТУВАННЯ
застосування процедури закупівлі в одного учасника

на послугу з постачання електричної енергії

1. Замовник:

     1.1. Найменування: Мангушська селищна рада

     1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 04340493

      1.3. Місцезнаходження: Україна, 87400, Донецька обл., Першотравневий район, смт. Мангуш, вул. Леніна, буд.66.

       1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail): Довбня Сергій Якович, заступник селищного голови, телефон: (06297) 2-31-83, телефакс: (06297)2-30-83, e-mail: mangush_sovet@mail.ru

        1.5. Головний розпорядник коштів або орган, до сфери управління якого належить замовник (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ): Мангушська селищна рада, код за ЄДРПОУ 04340493

        1.6. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника: 14.11.2012 р.

2. Джерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет

3. Інформація про предмет закупівлі:

     3.1. Найменування предмета закупівлі.  Послуги з постачання електричної енергії, код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 – 40.10.3.

     3.2. Кількість товару, вид робіт або послуг: 310100 кВт

     3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: смт.Мангуш, будівля Мангушської селищної ради, вул.Леніна, 66; смт.Мангуш, дитячий садок «Оленка», вул.Мурзи, 32а; смт.Мангуш, вуличне освітлення; смт.Мангуш, дитячий садок «Аліса»

     3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: січень-грудень 2013 року

4. Інформація про учасника процедури закупівлі:

4.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи: публічне акціонерне товариство «ДТЕК Донецькобленерго»

4.2. Ідентифікаційний код/ідентифікаційний номер: 00131268

4.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс: 84601, Донецька обл.,м. Горлівка, пр. Леніна, 11,  тел. (06242)57-83-59. Факс (06242)57-81-14.

5. Умови застосування процедури закупівлі в одного учасника.

Відповідно до вимог п.2 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» № 2289-VI від 01.06.2010 року зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель» № 3681-VI від 08.07.2011року, а саме: відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

6. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання процедури закупівлі в одного учасника:

Відповідно до умов ліцензійної діяльності ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» здійснює постачання електроенергії на всій географічній території Донецької області. У мови та Правила здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, встановлені НКРЕ України передбачають наявність у ліцензіата необхідного устаткування й технічної бази для постачання електроенергії, працівників відповідної кваліфікації, що мають необхідні знання й досвід, а також фінансової можливості для належного здійснення ліцензійної діяльності. У відповідності до статті 21 Закону України «Про електроенергетику» працівники, які забезпечують виробничі процеси в електроенергетиці проходять спеціальну підготовку і перевірку знань (атестацію) згідно із законодавством, включаючи нормативно-правові акти Міністерства енергетики України, інших міністерств і відомств. Допуск до роботи працівників електроенергетики, які не пройшли відповідної підготовки, забороніється.

Згідно частини 4 статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» особливості закупівлі електричної енергії визначаються окремими законами України. На сьогоднішній день правові,економічні й організаційні принципи діяльності в сфері електроенергії, відносини, пов'язані з поставкою й використанням енергії регулюються Законом України «Про електроенергетику», на виконання якого НКРЕ України розроблені й затверджені Правила користування електричною енергією, а також типові договори про постачання електроенергії.

У відповідності до статті 191 Господарського Кодексу України на продукцію (послуги) суб'єктів господарювання – природних монополістів встановлюються державні ціни. Державне регулювання цін здійснюється зокрема шляхом встановлення фіксованих державних та комунальних цін або шляхом запровадження обов'язкового декларування зміни цін. На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 15.08.2005 №745 НКРЕ України щомісячно визначає та затверджує роздрібні тарифи на електричну енергію для споживачів на території України.

На підставі отриманої Ліцензії АД № 036309 від 20.04.2012р. на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом публічне акціонерне товариство «ДТЕК Донецькобленерго»  постачає електричну енергію всім категоріям споживачів, в тому числі установам і організаціям, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, та суб'єктам господарювання.

Не укладання з публічним акціонерним товариством «ДТЕК Донецькобленерго» договору на закупівлю послуг з постачання  електричної енергії може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, а також до створення загрози енергетичній безпеці України.

На підставі вищезазначеного, Мангушській селищній раді  необхідно укласти договір з публічним акціонерним товариством «ДТЕК Донецькобленерго»  на поставку електричної енергії в обсязі 310,1 тис кВт.

Відповідно до статутних та реєстраційних документів публічного акціонерного товариства «ДТЕК Донецькобленерго» , зокрема, статуту і довідки про включення до ЄДРПОУ основним видом діяльності Товариства є "розподілення та постачання електроенергії».

7. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі: 

– Ліцензія АД № 036309 від 20.04.2012р на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом;

-  лист ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» від 12.11.2012 №3620;

Відповідно частини 3 статті 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель» замовник не встановлює кваліфікаційні критерії та не визначає перелік документів, що підтверджують подану учасником інформацію про відповідність його таким критеріям  у разі закупівлі електричної енергії, послуг з її передачі та розподілу.

 

Голова комітету з конкурсних торгів             _________________                  С.Я.Довбня

 

М.П.

Категория: Закупка у одного учасника | Добавил: Tata (2013 Янв 21)
Просмотров: 535 | Рейтинг: 0.0/0
Четверг, 2018 Май 24, 04:32
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0