Категории раздела
Совет информирует [468]
Новости, события [263]
Новости / уведомления об обнародовании [27]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Финансово-экономическая деятельность [14]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всього відповідей: 268
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 854
Показано материалов: 601-610
Страницы: « 1 2 ... 59 60 61 62 63 ... 85 86 »

Скористуватися сервісом «Пульс» може кожен

           Мангуська ОДПІ нагадує, що інтерактивний сервіс „Пульс” приймає звернення преставників бізнесу не тільки з податкових, а й митних питань. Поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників Міністерства доходів і зборів, оперативно вирішити суперечливі запитання, які виникають у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю та митного оформлення можна за телефоном (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.


 

Совет информирует | Переглядів: 309 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 11

Порядок заповнення уточнюючого податкового розрахунку за формою 1-ДФ.

              Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) (далі – податковий розрахунок) є однаковим. Вони подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються контролюючими органами до податкового агента.

               Для вилучення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати ”1” - на виключення рядка.

               Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати ”0” - на введення рядка.
               Отже, для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію та ввести правильну інформацію, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 указується «1» - рядок на вилучення, а в другому – «0» - рядок на введення.

              Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України від 21.01.2014 № 49, який набрав чинності з 1 квітня 2014 року.

             Також, з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно - довідковому ресурсі (дане питання у категорії 103.25). Скористатися послугою можна за електронною адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або через веб - портал Міндоходів (вкладинка «Інформаційно - довідковий ресурс»).


 

Совет информирует | Переглядів: 325 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 11

                                                                      Про єдиний соціальний внесок

 

             Несплата єдиного внеску позбавляє застраховану особу на соціальний захист у сфері соціального страхування, в першу чергу, на пенсійне забезпечення. Період роботи без сплати єдиного внеску не буде зараховуватись до страхового стажу, відповідно, цей період не враховується для обчислення пенсії.(Лист Міністерства доходів і зборів України від 18.04.2014 № 9281/7/99-99-17-03-01-17).


 

Совет информирует | Переглядів: 314 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 11

06 июня 2014 года состоялась очередная 45-я сессия поселкового совета шестого созыва на которой были рассмотрены следующие вопросы:

 

Новости, события | Переглядів: 376 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 10

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення сесії Мангушський селищної ради

 «Про місцеві податки і збори на території Мангушський селищної ради в 2015 році»

           
 

Новости / уведомления об обнародовании | Переглядів: 399 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 06

Кабмін схвалив проект закону про податковий компроміс

      21 травня 2014 року на засіданні Уряду схвалено проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу». Відповідно до установленого порядку, вказаний законопроект направляється Урядом до Парламенту для його реєстрації та спрямування для подальшого опрацювання профільному комітету Верховної Ради України.

       Основні положення законопроекту передбачають можливість звільнення від відповідальності платників податків за заниження податку на додану вартість та податку на прибуток за періоди до 2014 року за умови сплати 15% податкових зобов’язань. Така акція буде тривати 60 днів з дня набрання чинності таким законом.

        Слід зазначити, що платник податків не притягується до кримінальної відповідальності за діяння, які він уточнив. Уточнені періоди, які будуть перевірені органами доходів і зборів, не підлягатимуть подальшим перевіркам. У разі, якщо за наслідками перевірки буде встановлено неправильність декларування та прийнято податкове повідомлення-рішення, то платник податків має право заплатити за ним також лише 15% такого зобов’язання, а 85% вважається погашеним. Штрафи та пеня до платника податків не застосовуються.

       «Ініціатива податкового компромісу належить бізнесу – саме вони хочуть працювати «чисто» і закрити сторінку минулого, коли їх фактично змушували користуватися послугами «майданчиків». До того ж, закриття так званих «державних програм» відкриває величезне поле для корупції, від якої бізнес слід захистити. Тому ми запропонували механізм компромісу, який покладено в основу цього законопроекту. Починається громадське обговорення, і я сподіваюся, що спільно з бізнесом ми знайдемо оптимальний варіант впровадження цієї ідеї», - сказав Перший заступник Міністра доходів і зборів Ігор Білоус.  

        На думку розробників законопроекту, така модель компромісу держави та платників податків відповідає міжнародному досвіду та є важелем детінізації економіки та надходження коштів до бюджету.

         Із законопроектом можна ознайомитися на сайті Міністерства доходів і зборів http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2014-rik/63198.html.


 

Совет информирует | Переглядів: 347 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 05

Як підтвердити статус платника єдиного податку

      Відповідно  п. 299.9 ст. 299 Податкового кодексу України  за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку. Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.

     З формою запиту про отримання витягу та витягу з реєстру платників єдиного податку   можна ознайомитися,   звернувшись до органу Міндоходів за місцем реєстрації.


 

Совет информирует | Переглядів: 302 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 05

Сертифікати на експортні українські товари видаватимуться з 1 червня

     З 1 червня 2014 року митниці Міндоходів будуть здійснювати видачу сертифікатів на товари українського походження, що експортуються до держав Європейської асоціації вільної торгівлі, до складу якої входять Швейцарія, Норвегія, Ісландія, Ліхтенштейн.

 

      За письмовим зверненням на ім’я керівника митниці Міндоходів експортер отримує бланки сертифікатів для експорту.

Сертифікат видається безоплатно уповноваженою на це посадовою особою митниці Міндоходів під час здійснення/гарантування або після експорту товару у випадках, встановлених Угодою, на одну партію товарів, що експортуються.

       Термін дії сертифіката - 4 місяці з дати його видачі.

       Для видачі сертифіката експортер або його уповноважена особа повинен пред'явити митниці Міндоходів такі документи:

заяву, що містить декларацію експортера для видачі сертифіката, за формою, визначеною додатком 3а до Угоди (додається);

заповнений відповідно до вимог Угоди бланк сертифіката (оригінал сертифіката, дві паперові копії сертифіката);

документи, що підтверджують походження товарів з України вказаних у сертифікаті при першій поставці таких товарів до держав ЄАВТ.

       Сертифікат видається протягом трьох робочих днів з дня, наступного після реєстрації заяви у митниці Міндоходів.

       Відповідно до підпункту "с" пункту 1 статті 17 Правил до товарів українського походження може бути застосовано пільги зі сплати мита за умови подання митним адміністраціям держав ЄАВТ декларації інвойс.

        Декларація інвойс може бути оформлена експортером на інвойсі, накладній чи на будь-якому іншому комерційному документі, який описує відповідні товари з достатньої для їхньої ідентифікації деталізацією у випадку, якщо загальна вартість партії товару не перевищує 6000 євро.

       Таким чином, видача сертифіката при експорті не вимагається, якщо загальна вартість партії товарів, походженням з України, не перевищує 6000 євро.


 

Совет информирует | Переглядів: 321 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 05

Постанова про випуск облігацій для відшкодування ПДВ набрала чинності

           Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум ПДВ, що задекларовані до 01.01.2014 року, підтверджені за результатами перевірок та не відшкодовані на 21.01.2014 р.

           27 травня 2014 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 21.05.2014 №139 "Про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість".

          Термін обігу облігацій - 5 років, їх номінальна вартість - 1 тис. грн, ставка дохідності на рівні облікової ставки НБУ (ставка НБУ з 15.04.2014 р. – 9,5%).

          Облігації випускаються в бездокументарній формі, а їх погашення здійснюється шляхом проведення кожні шість місяців протягом строку їх обігу виплат із погашення основної суми боргу в розмірі 10% їх номінальної вартості та доходу за облігаціями. Органи доходів і зборів надають платникам витяги з реєстрів протягом 5 робочих днів після затвердження Мінфіном реєстрів.

         Підставою для відшкодування облігаціями є реєстри Мінфіну і висновки Міндоходів про відшкодування ПДВ, які подаються до Держказначейства за місцем реєстрації платника податків. Зауважимо, що Порядок не обмежує строк подання заяви про оформлення такого відшкодування
 

Совет информирует | Переглядів: 315 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 05

13 червня останній день подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування

         Відповідно  пп. 298.1.5 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) за умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених ПКУ для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. При цьому у платника єдиного податку третьої, п’ятої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється реєстрація платника податку на додану вартість у порядку, встановленому ПКУ, у разі обрання ним першої або другої групи чи ставки єдиного податку, встановленої для третьої, п’ятої групи, яка включає податок на додану вартість до складу єдиного податку.

         Отже, 13 червня останній день подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування та іншу групу платника єдиного податку з III кварталу 2014 року


 

Совет информирует | Переглядів: 307 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 05

Четвер, 2024 Бер 28, 12:52
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0