Категории раздела
Совет информирует [468]
Новости, события [263]
Новости / уведомления об обнародовании [27]
Конкурсные торги [80]
Місцеві вибори-2015 [2]
Распоряжения поселкового головы [0]
Финансово-экономическая деятельность [14]
Наш опрос
Как Вы нашли наш сайт?
Всього відповідей: 268
Погода
Ссылки

Форма входа
Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 854
Показано материалов: 591-600
Страницы: « 1 2 ... 58 59 60 61 62 ... 85 86 »

13 августа 2014 года состоялось очередное 9-е заседание исполкома поселкового совета на котором были рассмотрены следующие вопросы:

Новости, события | Переглядів: 376 | Додав: Tata | Дата: 2014 Сер 14

Першотравневий районний центр зайнятості інформує про виконання Програми зайнятості населення Першотравневого
району на 2014 рік

Виконання завдань Програми зайнятості населення та реалізація заходів по сприянню підвищення зайнятості населення проходило під суттєвим впливом незбалансованості на ринку праці та демографічних чинників.
На стан ринку праці в нашому районі суттєвий вплив має демографічна ситуація. Так зберігається негативна тенденція до зниження чисельності населення району. Населення району складає 27,1 тис. чоловік : у т.ч. сільське – 13,5 тис.чол., міське – 13,6 тис.чол. Наряду зі скороченням населення має місце його старіння. Працездатне населення в працездатному віці складає -15,3 тис.чол.
Основною проблемою сучасного ринку праці району залишається нестача якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці. За січень – червень 2014 року створено 130 робочих місць, або 26,0 % від річного завдання Програми зайнятості населення на 2014 рік. Відбулося зменшення кількості новостворених робочих місць в порівнянні з тим же періодом минулого року на 59,2%.
Слід зазначити, що найбільша кількість створених нових робочих місць припадає на торгівлю – 68%, переробна промисловість – 8,5%, тимчасове розміщування і організація харчування – 4,6%, транспорт і зв’язок – 2%, сільське господарство – 1,7% та ін. Всі робочі місця створені фізичними особами підприємцями.
В той же час було ліквідовано 126 робочих місць ( в 2013 році ліквідовано 152 робочих місця), в тому числі в торгівлі – 87 робочих місця (69%), наукова та технічна діяльність – 12 (9,5%), переробна промисловість – 9 (7,1%), транспорт–5 (4%), тимчасове розміщування й організація харчування – 6 (4,8%), та ін.
Звіти про вивільнення на протязі поточного року не надходили до центру зайнятості.
Всього на обліку в центрі зайнятості в 2014 році перебувало 46 осіб, вивільнених в зв’язку зі змінами в організації виробництва, що складає 7,1 % від загальної кількості осіб, що перебували на обліку і на 5,3 пункту менше аналогічного показника минулого року.
Загалом кількість вакансій, поданих роботодавцями на протязі січня – червня 2014 року склала 218 одиниць. Рівень співпраці центру занятості з роботодавцями зменшився в порівнянні з минулим роком на 17,9%. Кількість вакансій із заробітною платою вище мінімальною на протязі 2014 року склала 96,8%. Досягнуто зростання питомої ваги зазначених вакансій із заробітною платою вище мінімальною на 1,2% в порівнянні з минулим роком. Середній розмір запропонованої заробітної плати за звітний період, з урахуванням трудових договорів, зареєстрованих в центрі зайнятості, складав 1766,5 грн.
Станом на 1 липня 2014 року кількість вакансій у базі даних центру зайнятості становила 11 одиниць. У середньому на одну вакансію претендувало 29,4 особи.
На 1 липня 2014 року було зареєстровано 323 безробітних, що більше аналогічного періоду минулого року на 44,8%. З них більш ніж половину ста¬новили жінки, 38% — молодь віком до 35 років, 35% — особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння в працевлаштуванні, понад 40% зареєстрованих безробітних — це сільські мешканці.
Рівень безробіття на 1 липня збільшився на 0,7 пункти в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 2,1%.
У січні - червні 2014 року послугами районного центру зайнятості скористалося 647 громадян. Чисельність осіб, які перебували на обліку в центрі зайнятості збільшилась в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 11.4%. На протязі звітного періоду 516 безробітних осіб отримували допомогу по безробіттю.
Протягом січня - червня 2014 року за направленням центрів зайнятості отримали роботу 212 осіб, з них 206 зареєстровані безробітні (58,8% виконання Програми зайнятості на 2014 рік), що складає 82,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Рівень працевлаштування безробітних складає 31,84% порівняно з середньообласним — 22,3%. На нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності (вирощування зернових культур, виробництво готової їжі та страв, роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах, вантажний автомобільний транспорт та ін.) з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовано 9 безробіт¬них (75% виконання Програми зайнятості на 2014 рік), у тому числі 5 осіб, які недостатньо конку¬рентоспроможні на ринку праці. Витрати Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування на випадок безробіття склали 26,3 тис.грн.
Протягом січня – червня 2014 року видано 2 ваучери для під-тримання конкурентоспроможності осіб, старших від 45 років за професією бджоляр.
Брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру — 68 безробітних осіб (56,6% виконання Програми зайнятості населення на 2014 рік).
Було укладено 15 договорів з сільськими та селищними радами на проведення громадських робіт, в яких взяло участь 22 особи. Також протягом січня – червня 2014 року подано 46 звернень підприємств про потребу в працівниках для участі в роботах тимчасового характеру.
Витрати Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів склали відповідно по 16,7 тис.грн., витрати роботодавців – 10,0 тис. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року витрати Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих бюджетів збільшились більше ніж вдвічі.
З метою забезпечення попиту роботодавців у робочій силі пройшли профпідготовку, перепідготовку та підвищили кваліфікацію 52 безробітних (57,8% виконання річного завдання Програми зайнятості на 2014 рік). З них 48 осіб підвищували кваліфікацію безпосередньо на підприємствах під конкретне замовлення роботодавців з послідуючим працевлаштуванням. Підвищення кваліфікації, перепідготовку, профпідготовку було організовано за професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, покоївка, флорист, фахівець з ефективності підприємства, водій автотранспортних засобів, оператор комп”ютерного набору та ін.
В січні – червні 2014 року 11 безробітних скористалися правом на отримання одноразової допомоги для організації власної справи (110% виконання річного завдання Програми зайнятості на 2014 рік). З них 4 особи – це молодь у віці до 35 років, 1 особа належить до соціально незахищеної категорії, 5 – жінки. Було реалізовано бізнес-плани з діяльності у сфері права, роздрібної торгівлі, розведення домашньої птиці та крупної рогатої худоби. Витрати Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування на випадок безробіття склали 80,9 тис.грн. і на 1,3 пункти перевищують витрати минулого року.
Особливу увагу на протязі року було приділено працевлаштуванню безробітних, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Це насамперед молодь, одинокі батьки, інваліди, особи передпенсійного віку. За звітний період 2014 року працевлаштовано 51 малоконкурентну особу, що менше порівняно до попереднього періоду на 2,5 пункти. Рівень працевлаштування безробітних зазначеної категорії складає 23,94%, порівняно до середньообласного – 17,15%.
На обліку перебувало 15 інвалідів. Було працевлаштовано 2 особи вказаної категорії. Рівень працевлаштування інвалідів, які перебували на обліку в центрі зайнятості складає 13,33% в порівнянні з середньообласним 11,65 %.
Станом на 1 липня 2014 року середня тривалість безробіття складає 113 днів, порівняно з середньообласною - 94 календарних дня. У відношенні до аналогічного періоду минулого року відбулося збільшення тривалісті безробіття на 5 днів.
Згідно з результатами обласного зведеного рейтингу по виконанню цільових орієнтирів за підсумками першого півріччя Першотравневий районний центр зайнятості посів перше місце.
Подальшої актуалізації набула профорієнтаційна робота. В 12 школах району працюють програмно-апаратні комплекси «Профорієнтаційний термінал». Проведено 14 виїзних заходів з учнівською молоддю, безробітними з використанням Мобільного центру профорієнтації та Мобільного центру зайнятості. 1474 особам з числа незайнятого населення , 314 учням шкіл та оздоровчих таборів були надано профорієнтаційні послуги.
Совет информирует | Переглядів: 819 | Додав: Tata | Дата: 2014 Сер 06

        Рада Мангушської селищної організації ветеранів війни і праці порушила питання перед членами виконавчого комітету та селищною радою про присвоєння центральній алеї по вулиці Леніна ім"я КУЗНЄЦОВА Володимира Сергійовича з нагоди 100-річчя від дня його народження. Більше 40 років віддано праці у Старобешівсьому, Володарському і Першотравневому районах.

       У зв"язку зі створенням у 1966 році Першотравневого району Кузнєцов В.С. був обраний першим секретарем райкому Компартії України.

        З його ініціативи разом з командою керівників-ентузіастів був розроблений план розбудови населених пунктів району та центральної вулиці Леніна селища Мангуш (заміна покриття вулиці, забудова будинками для установ, двохсторонній рух транспорту, висадження каштанів -  зроблено це силами мешканців), облаштування її, спорудження Пантеону Слави, де увічненні загиблі односельці на фронтах Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.

        Облаштування алеї продовжується - це сьогодні улюблене місце відпочинку для дорослих та дітей.



 

Совет информирует | Переглядів: 320 | Додав: Tata | Дата: 2014 Лип 23

Донеччина: легалізація трудових відносин принесла до бюджету додатково майже 2,3 млн. грн.

           З початку 2014 року співробітники ГУ Міндоходів у Донецькій області зафіксували 153 порушення суб'єктами господарювання порядку нарахування податку на доходи з фізичних осіб та повноти перерахування його до бюджету. Додаткові надходження склали більше 2 млн. грн.

           За цей період було виявлено приблизно 1,7 тис. осіб, що працювали без укладання відповідних угод з роботодавцями згідно до чинного законодавства. У результаті бюджет отримав додатково  близько 193 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

            Легалізація трудових відносин залишається одним з основних напрямків діяльності ГУ Міндоходів у Донецькій області. Органами відомства ведеться активна робота з виявлення і припинення використання праці незареєстрованих найманих працівників та виплати заробітної плати у «конвертах».


 

Совет информирует | Переглядів: 387 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 12

Від фізосіб-«спрощенців» до бюджету надійшло 1409,6тис. грн.

          З початку року єдиного податку до місцевого бюджету Першотравневого та Володарського районів від суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб  надійшло 1409,6 тис.грн., що на 71,8тис. грн. більше ніж торік.  У 2013 році надходження від цієї категорії платників склали 1337,8тис. грн.

          «Всього до місцевого бюджету двох районів за січень-травень 2014 року було зібрано 26726,3 тис.грн. Місцеві бюджети  - це значна складова фінансової системи, а також основа діяльності органів самоврядування щодо забезпечення необхідними грошовими засобами заходів економічного і соціального розвитку регіону», зазначив начальник Мангуської ОДПІ Олексій Чубаров.


 

Совет информирует | Переглядів: 371 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 12

Оновлено форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД Міндоходів

         У зв’язку з внесенням змін до окремих нормативно-правових актів оновлено форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (далі – АЦСК ІДД Міндоходів).

         Використання нових форм реєстраційних документів для всіх клієнтів АЦСК ІДД Міндоходів з 16.06.2014 рокує обов’язковим.

         До завершення перехідного періоду (з 10.06.2014 до 16.06.2014 року) допускається використання старих форм реєстраційних документів.

         Більш детальну інформацію можна переглянути за посиланням  тут.


 

Совет информирует | Переглядів: 405 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 12

11 июня 2014 года состоялось очередное 7-е заседание исполкома поселкового совета.На заседании были рассмотрены следующие вопросы: 
 

Новости, события | Переглядів: 462 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 11

Правила безопасного поведения в чрезвычайных ситуациях.

1. При угрозе поражения стрелковым оружием.

- Закройте шторы или жалюзи (заклейте окна бумажной лентой) для снижения поражения осколками стекла.

- Выключите свет, закройте окна и двери.

- Займите место на полу в помещении, не имеющем окон на улицу (кладовая, ванная, прихожая).

- Информируйте возможными средствами об опасности близких и знакомых.

2. При угрозе боевых действий.

- Закройте шторы или жалюзи (заклейте окна бумажной лентой) для снижения поражения осколками стекла. Выключите источник питания, закройте воду и газ, погасите печное отопление.

- Возьмите документы, деньги и продукты, предметы первой необходимости, медицинскую аптечку.

- Немедленно покиньте жилое помещение, сокройтесь в подготовленном подвале или ближайшем укрытии.

- Предупредите об опасности соседей. Окажите помощь старикам и детям.

- Без крайней необходимости не оставляйте безопасного места пребывания.

- Проявляйте крайнюю осторожность, не поддавайтесь панике.

3. Если произошел взрыв.

- Убедитесь в том, что вы не получили значительных травм.

- Успокойтесь и внимательно осмотритесь вокруг, не существует ли угрозы дальнейших обвалов и взрывов, не свисает ли с руин разбитое стекло, не нужна кому-то ваша помощь.

- Если есть возможность – спокойно выйдите с места происшествия. Если вы оказались в завале – периодически подавайте звуковые сигналы. Помните, что при низкой активности человек может продержаться без воды пять суток.

- Выполняйте все предписания спасателя.

4. При воздушной опасности.

- Отключите источник питания, закройте воду и газ.

- Погасите печное отопление.

- Возьмите документы, деньги и продукты, предметы первой необходимости, медицинскую аптечку.

- Предупредите об опасности соседей и при необходимости окажите помощь престарелым и больным.

- Как можно скорее дойдите до защитного сооружения или укройтесь на местности. Соблюдайте спокойствие и порядок. Без крайней необходимости не оставляйте безопасного места пребывания. Следите за официальными сообщениями.

5. При угрозе массовых беспорядков.

- Сохраняйте спокойствие и рассудительность.

- При нахождении на улице немедленно покиньте места массового скопления людей, избегайте агрессивно настроенных личностей.

- Не поддавайтесь на провокации.

- Надежно закройте дверь. Не подходите к окнам и не выходите на балкон. Без крайней необходимости не покидайте помещение.

6. Если вас захватили преступники как заложника и вашей жизни и здоровью угрожает опасность.

- Старайтесь запоминать какую-либо информацию (возраст, рост, голос, манеру разговаривать, привычки и т.п.) о преступниках, что в дальнейшем может помочь установить их местонахождение.

- При первой возможности старайтесь сообщить о месте своего пребывания родным или в милицию.

- Старайтесь быть рассудительными, спокойными, по возможности миролюбивыми, не подвергайте себя не нужному риску.

- Если преступники находятся в состоянии алкогольного или наркотического опьянения, то старайтесь максимально ограничить себя от общения с ними, так как их действия могут быть непредсказуемы.

- Не усиливайте агрессивность преступников неповиновением, ссорой, лишним сопротивлением.

- Выполняйте требования террористов, не создавая конфликтных ситуаций, спрашивайте разрешения перемещаться, сходить в туалет, открыть сумочку и т.д.

- Избегайте каких-либо дискуссий, особенно политических, с преступниками, будьте, прежде всего, внимательными слушателями.

- Сохраняйте свою честь и ничего не просите, старайтесь съедать все, что дают, несмотря на то, что пища может быть непривлекательной.

- Если вы длительное время находитесь рядом с преступниками, постарайтесь установить с ними контакт, вызвать гуманные чувства и начать разговор, не приводя их к мысли о том, что вы хотите что-то выведать.

- Не позволяйте себе падать духом, используйте любую возможность поговорить с самим собой о своих надеждах, проблемах, которые случаются в жизни, постарайтесь успокоиться и расслабиться с помощью медитации, читайте различные тексты, постарайтесь вспомнить стихи.

- Внимательно следите за поведением преступников и их намерениями, будьте готовы к бегству, если вы абсолютно уверены в безопасности такой попытки.

- Постарайтесь найти наиболее безопасное место в помещении, где вас содержат и где можно было бы защититься во время штурма террористов (помещения, стены и окна которых не выходят на улицу – ванная комната или кладовая), в случае отсутствия такого места падайте на пол при любом шуме или стрельбе.

- При применении специальными подразделениями слезоточивого газа дышите через мокрую ткань, быстро и часто моргайте, вызывая слезы.

- Во время штурма ни в коем случае не берите в руки оружие террористов, чтобы не пострадать от штурмующих, которые стреляют по вооруженным людям.

- При освобождении выходите быстрее, вещи оставляйте там, где они лежат, так как возможны взрывы или пожар, беспрекословно выполняйте команды группы захвата.

7. При проведении временной эвакуации гражданского населения из опасного района.

- Возьмите документы, деньги и продукты, необходимые вещи, медикаменты.

- По возможности окажите помощь гражданам пожилого возраста, людям с физическими недостатками.

- Детям дошкольного возраста укладывается в карман или пришивается к одежде записка, где указывается фамилия, имя, отчество, домашний адрес, а также имя и отчество матери и отца.

- Следуйте указанному маршруту. При необходимости обратитесь за помощью к правоохранителям и медицинским работникам.



 

Совет информирует | Переглядів: 401 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 11

Призупинили діяльність - звітуйте обов’язково                

            Якщо платник податків вирішив на певний період призупинити ведення своєї господарської діяльності, то податкову звітність він все рівно повинен подавати. Тобто, платник податків зобов'язаний за кожний встановлений Податковим кодексом України звітний період  подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є,  незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.

             Таким чином звітність подається до контролюючого органу, в якому платник перебуває на обліку до моменту ліквідації платника податку.

               Подання податкової декларації визначено ст. 49 ПКУ.


 

Совет информирует | Переглядів: 369 | Додав: Tata | Дата: 2014 Чер 11

П`ятниця, 2024 Бер 29, 16:30
Приветствую Вас Гость
Поиск
Курсы валют,услуги

Праздники
Праздники Украины
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0